Olimpijske igre

1976. Montreal (Kanada)

Matija Ljubek c-1 500m Bronza
Matija Ljubek c-1 1000m Zlato

1984. Los Anđeles (SAD)

Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 500m Zlato
Matija Ljubek-Mirko Nišović c -2 1000m Srebro
Milan Janić k-1 1000m Srebro

2016. Rio de Žaneiro (Brazil)

Marko Tomićević-Milenko Zorić k-2 1000m Srebro

Evropske igre

2015. Baku (Azerbejdžan)

Milica Starovović/Dalma Ružičić-Benedek k-2 500m Zlato
Nebojša Grujić/Marko Novaković k-2 200m Zlato
Nikolina i Olivera Moldovan k-2 200m Srebro

Svetska prvenstva – seniori

1975. Beograd (SFRJ)

Matija Ljubek c-1 10.000m Bronza

1978. Beograd (SFRJ)

Matija Ljubek c-1 1000m Zlato
Matija Ljubek c-1 10.000m Bronza
Milan Janić k-1 10.000m Zlato
Milan Janić k-1 1000m Srebro

1979. Duizburg (Nemačka)

Milan Janić k-1 10.000m Zlato

1981. Notingem (Velika Britanija)

Milan Janić k-1 10.000m Srebro
Matija Ljubek c-1 10.000m Srebro

1982. Beograd (SFRJ)

Matija Ljubek- Mirko Nišović c-2 500m Zlato
Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 1000m Srebro
Milan Janić k-1 10.000m Zlato

1983. Tampere (Finska)

Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 500m Zlato
Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 1000m Bronza
Milan Janić k-1 10.000m Srebro

1985. Mehelen (Belgija)

Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 10.000m Zlato
Matija Ljubek-Mirko Nišović c-2 1000m Srebro

1986. Montreal (Kanada)

Ivan Šabijan c-1 1000m Bronza
Ivan Šabijan c-1 10.000m Srebro

1987. Duizburg (Nemačka)

Ivan Šabijan c-1 10.000m Zlato

1998. Segedin (Mađarska)

Mićo Janić-Stjepan Janić k-2 1000m Srebro
Ognjen Filipović k-1 200m Bronza

2005. Zagreb (Hrvatska)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić k-2 200m Zlato

2006. Segedin (Mađarska)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić k-2 200m Bronza
Ognjen Filipović-Dragan Zorić-Milan Đenadić-Bora Sibinkić k-4 200m Zlato

2007. Duizburg (Nemačka)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić k-2 200m Bronza
Ognjen Filipović-Dragan Zorić-Milan Đenadić-Bora Sibinkić k-4 200m Srebro
Miljana Knežević-Antonija Panda-Renat Kubik-Marta Tibor k-4 200m Bronza

2010. Poznanj (Poljska)

Dejan Pajić-Duško Stanojević k-2 500m Bronza

2013. Duizburg (Nemačka)

Nikolina i Olivera Moldovan k-2 200m Brozna

2014. Moskva (Rusija)

Nebojša Grujić, Marko Novaković k-2 200m Zlato
Nikolina i Olivera Moldovan k-2 500m Srebro
Nikolina Moldovan k-1 200m Bronza
Marko Tomićević, Vladimir Torubarov k-2 1000m Bronza
Dalma Ružičić Benedek k-1 1000m Brozna

2015. Milano (Italija)

Milica Starović, Dalma Ružičić-Benedek k-2 500m Srebro
Kristina Bedeč k-1 1000m Srebro
Nebojša Grujić, Marko Novaković k-2 200m Bronza

Marko Tomićević, Milenko Zorić, k-2 1000m Bronza

2017. Račice (Češka)

Marko Tomićević, Milenko Zorić k-2 1000m Zlato
Milica Starović k-1 200m Bronza
Nebojša Grujić, Marko Novaković k-2 200m Bronza

Svetska prvenstva – juniori, seniori do 23.g.

1963. Jajce (SFRJ)

Ferenc Hampamer k-1 500m Bronza (junior)
Ferenc Hampamer-Zlatomir Šuvački k-2 500m Srebro (junior)
Pavličević-Malešević-Radmanović-Franc k-4 500m Bronza (junior)

1979. Tampere (Finska)

Mirko Nišović c-1 500m Srebro (junior)
Mirko Nišović c-1 1000m Srebro (junior)
Jovan Đolić k-1 1000m Srebro (junior)

1997. Lahti (Finska)

Mićo Janić-Stjepan Janić k-2 1000m Bronza (juniori)

1999. Zagreb (Hrvatska)

Nataša Janić k-1 500m Srebro (juniorka)

2013.Veland (Kanada)

Uroš Mitjev, Nebojša Grujić k-2 200m Srebro (seniori do 23.g)

2014. Segedin (Madjarska)

Simo Boltić, Vladimir Torubarov k-2 1000m Srebro (seniori do 23.g)

Nebojša Grujić k-1 200m Srebro (seniori do 23.g)

2015. Montemor-o Velho (Portugal)

Marko Dragosavljević k-1 200m Zlato (seniori do 23.g)

2017. Pitešti (Rumunija)

Nikolina Mijušković c-1 200m Zlato (juniorka)
Nikolina Mijušković, Nikolina Milić c-2 200m Zlatorebro (juniorke)
Biljana Relić k-1 200m Bronza (juniorka)

Bojan Zdelar k-1 500m Srebro (junior)

Evropska prvenstva – seniori

1999. Zagreb (Hrvatska)

Ognjen Filipović k-1 200m Srebro

2005. Poznanj (Poljska)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić k-2 200m Bronza

2007. Pontevedra (Španija)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić k-2 200m Bronza
Ognjen Filipović-Dragan Zorić-Milan Đenadić-Bora Sibinkić k-4 200m Zlato

2008. Milano (Italija)

Ognjen Filipović-Dragan Zorić-Milan Đenadić-Bora Sibinkić k-4 200m Srebro
Miljana Knežević-Antonija Panda-Renata Kubik-Marta Tibor k-4 200m Bronza
Antonija Nađ k-1 1000m Srebro

2011. Beograd (Srbija)

Antonija Nađ k-1 1000m Srebro

2012. Zagreb (Hratska)

Marko Novaković K-1 200 m Zlato
Dušan Stanojević-Dejan Pajić K-2 500 m Srebro
Milenko Zorić-Ervin Holpert-Aleksandar Aleksić-Dejan Terzić K-4 1000 m Bronza

2013. Montemor-o Velho (Portugal)

Dalma Benedek-Ružičić k-1 500m Zlato
Dalma Benedek-Ružičić k-1 1000m Zlato
Marko Dragosavljević k-1 200m Srebro
Simo Boltić, Marko Dragosavljević k-2 500 Srebro

2014. Brandenburg (Nemačka)

Marko Dragosavljević k-1 200m Zlato
Nikolina i Olivera Moldovan k-2 500m Bronza

2015. Račice (Češka)

Marko Dragosavljević k-1 200m Zlato
Nebojša Grujić, Marko Novaković, k-2 200m Srebro
Nikolina i Olivera Moldovan, k-2 200m Srebro
Dejan Pajić, k-1 500m Bronza
Dalma Ružičić Benedek, Milica Starović, k-2 1000m Bronza
Dalma Ružičić Benedek, Milica Starović, k-2 500m Bronza

Nikolina Moldovan, k-1 200m Bronza

2016. Moskva (Rusija)

Kristina Bedeč, k-1 1000 Zlato
Milica Starović, Dalma Ružičić-Benedek, k-2 1000 Zlato
Marko Tomićević, Milenko Zorić, k-2 1000m Bronza

Nebojša Grujić, Marko Novaković, k-1 200m Zlato

2017. Plovdiv (Bugarska)

Marko Dragosavljević, k-1 200 Bronza
Dejan Pajić, Ervin Holpert  k-2 500 Srebro
Marko Tomićević, Milenko Zorić, k-2 1000m Srebro

Evropska prvenstva – juniori i seniori do 23 godine

1961. Poznanj (Poljska) – omladinci do 20 god.

Velimir Aleksić k-1 500m Zlato

1975. Kastel Gandolfo (Italija) – juniori

Milan Janić k-1 500m Bronza

1988. Norčeping (Švedska) – juniori

Stjepan Janić k-1 500m Srebro
Stjepan Janić k-1 1000m Bronza

2000. Boulogne Sur Mer (Francuska) – juniori

Nataša Janić k-1 500m Zlato

2002. Zagreb (Hrvatska) – seniori do 23 god.

Igor Kovačić-Dragan Zorić k-2 1000m Srebro
Dragan Zorić k-1 500m Bronza

2006. Atina (Grčka) – seniori do 23 god

Antonija Nađ k-1 1000m Zlato

2007. Beograd (Srbija) – seniori do 23 godine

Antonija Nađ k-1 1000m Zlato

2008. Segedin (Mađarska) – juniori

Marko Tomićević k-1 1000m Zlato
Marko Tomićević k-1 500m Zlato

2008. Segedin (Mađarska) – seniori do 23 godine

Antonija Nađ k-1000m Srebro

2009. Poznanj (Poljska) – seniori do 23 godine

Nikolina Moldovan-Olivera Moldovan k-2 500m Zlato
Marko Tomićević k-1 1000m Bronza

2010. Moskva (Rusija) – seniori do 23 godine

Marko Tomićević k-1 500m Bronza
Nikolina Moldovan-Olivera Moldovan k-2 500m Zlato
Nikolina Moldovan-Olivera Moldovan k-2 200m Srebro

2011. Zagreb (Hrvatska) – seniori do 23 godine

Nikolina Moldovan k-1 200m Srebro
Marko Novaković k-1 200m Bronza

2012. Montemor-o-Velho (Portugal)

Juniori

Marko Dragosavljević K-1 200 m Srebro
Simo Boltić-Marko Dragosavljević K-2 500 m Zlato

Seniori do 23. godine

Vladimir Torubarov-Dejan Pajić K-2 1000 m Srebro
Vladimir Torubarov-Dejan Pajić K-2 500 m Srebro

2013. Poznanj (Poljska)

Seniori do 23. godine

Nikolina Moldovan k-1 500m Zlato
Nikolina Moldovan k-1 200m Srebro
Nebojša Grujić,Uroš Mitjev k-2 200m Srebro

2014. Montes Ivlin (Francuska)

Seniori do 23. godine

Nebojša Grujić k-1 200m Zlato

2015. Baskov (Rumunija)

Seniori do 23.godine

Simo Boltić, Stefan Vekić k-2 500m Srebro
Marko Dragosavljević, Luka Karanović k-2 200m Srebro

Juniori

Bojan Milinković k-1 200m Srebro
Marija Dostanić k-1 500m Bronza

2016. Plovdiv (Bugarska)

Seniori do 23. godine

Simo Boltić, Vladimir Torubrov k-2 1000m, Srebro
Bojan Milinković, Marko Dragosavljević k-2 200m, Bronza

Juniori

Bojan Zdelar k-1 500m, Bronza
Marija Dostanić k-1 500m, Srebro
Marija Dostanić, Biljana Relić k-2 500, Zlato
Biljana Relić k-1 200m, Zlato
Nikolina Mijušković c-1 200m, Zlato
Nikolina Mijušković, Nikolina Milić c-2 200m, Bronza

2017. Beograd (Srbija)

Seniori do 23. godine

Simo Boltić, Stefan Vekić k-2 500m, Bronza
Nemanja Stanivuković, Strahinja Stefanović k-2 200m, Bronza

Biljana Relić k-1 200, Srebro

Marko Dragosavljević k-1 200m, Zlato

Juniori

Bojan Zdelar k-1 500m, Bronza
Bojan Zdelar k-1 1000m, Bronza
Marija Dostanić, k-1 500, Zlato
Nikolina Mijušković c-1 200m, Zlato
Nikolina Mijušković, Nikolina Milić c-2 200m, Zlato