Olimpijske igre:

2016. Rio de Žaneiro – 14. mesto (K4-500)
2016. Rio de Žaneiro – 10. mesto (K2-500)
2012. London – 8. mesto (K2-500)
2012. London – 10. mesto (K1-200)

Svetsko prvenstvo:

2017. Račice – 7. mesto (K4-500)
2017. Račice – 12. mesto (K2-500)
2015. Milano – 6. mesto (K4-500)
2015. Milano – 10. mesto (K1-200)
2014. Moskva – bronzana medalja (K1-200)
2014. Moskva – srebrna medalja (K2-500)
2014. Moskva – 4. mesto (K2-200)
2013. Duisburg – bronzana medalja (K2-200)
2013. Duisburg – 7. mesto (K2-500)
2011. Segedin – 9. mesto (K4-500)
2010. Poznanj – 8. mesto (K2-200)
2010. Poznanj – 6. mesto (K2-500)

Evropsko prvenstvo:

2018. Beograd – 8. mesto (K-4 500)
2018. Beograd – polufinale (K-2 500)
2017. Plovdiv – 6. mesto (K2-500)
2017. Plovdiv – 8. mesto (K2-200)
2017. Plovdiv – 4. mesto (K4-500)
2016. Moskva – 4. mesto (K1-200)
2016. Moskva – 5. mesto (K2-500)
2015. Račice – bronzana medalja (K1-200)
2015. Račice – bronzana medalja (K2-200)
2015. Račice – 4. mesto (K1-500)
2015. Račice – 6. mesto (K1-5000)
2014. Brandenburg – bronzana medalja (K2-500)
2014. Brandenburg – 4. mesto (K2-200)
2013. Montemor-o-Veljo – 5. mesto (K2-200)
2013. Montemor-o-Veljo – 5. mesto (K2-500)
2012. Zagreb – 6. mesto (K1-200)
2011. Beograd – 7. mesto (K1-200)
2011. Beograd – 9. mesto (K2-200)
2011. Beograd – 6. mesto (K2-500)
2010. Trasona – 4. mesto (K2-200)
2010. Trasona – 5. mesto (K2-500)

Evropske igre:

2015. Baku – srebrna medalja (K2-200)
2015. Baku – 6. mesto (K4-500)
2015. Baku – 7. mesto (K1-500)

Univerzijada:

2013. Kazanj – srebrna medalja (K2-200)
2013. Kazanj – bronzana medalja (K1-200)
2013. Kazanj – bronzana medalja (K2-500)

Svetsko univerzitetsko prvenstvo:

2010. Poznanj – srebrna medalja (K2-500)
2010. Poznanj – srebrna medalja (K2-200)

Priznanja i nagrade:

2014. Najbolja sportiskinja Srbije Olimpijskog komiteta Srbije
2014. Najbolja sportiskinja Kajakaškog saveza Srbije
2012. najbolja kajakašica Kajakaškog saveza Srbije
2012. najbolja kajakašica Kajakaškog saveza Beograda
2010. Najbolji mladi sportista u izboru JSL „Sport“

Nikolina Moldovan lično:

Nadimak: Nina
Prvi sport: Odbojka
Omiljena knjiga i žanr knjige:Pazi kojeg vuka hraniš
Omiljeni film i žanr filma: Mrtav ladan, komedija i akcija
Omiljena vrsta muzike i omiljeni muzičar: Domaća, strana, house, zabavna, Aca Lukas
Hobi: ples